RU

Путін приїде в Україну з робочим візитом

05.07.2012, 17:41
Путін приїде в Україну з робочим візитом - Фото
Фото: ЕРА
Президент Росії Володимир Путін 12 липня відвідає з робочим візитом Україну й  відвідає п'яте засідання українсько-російської міждержавної комісії в Ялті.

Як повідомляє прес-служба Кремля, попереднє засідання відбулося в Москві в листопаді 2010 року. Домовленість про проведення п'ятого засідання комісії була досягнута в травні 2012 року в ході зустрічі президента Росії з президентом України на полях неформального засідання Ради глав держав СНД у Москві.

Очікується, що в ході переговорів за участю керівників ряду міністерств і відомств Росії і України сторони розглянуть стан та перспективи двостороннього співробітництва в таких областях, як енергетика, транспорт, космос, торгово-економічне, військово-технічне співробітництво, гуманітарні зв'язки. Особливу увагу передбачається приділити обговоренню взаємодії в газовій сфері, реалізації спільних програм в галузі авіаційної промисловості.

Сторони також проведуть "звірку годин" з питань розширення договірно-правової бази перебування Чорноморського флоту Росії в Україні, прикордонних питань, обговорять аспекти двосторонньої взаємодії з актуальних міжнародних проблем.

В рамках засідання комісії планується підписання низки українсько-російських документів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини