RU

Путін покінчить з ідеями Медведєва й почне експансію, - Чорновіл

06.03.2012, 15:42
Путін покінчить з ідеями Медведєва й почне експансію, - Чорновіл - Фото
Тарас Чорновіл
Володимир Путін не буде грати в ліберала на посту президента. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив перший заступник голови комітету Верховної Ради у закордонних справах Тарас Чорновіл, коментуючи вибори президента в Росії, на яких переміг Путін.

"Давайте виходити з того, що Росія - це стовідсоткова імперська система. На мій погляд, нинішній Путін досить впевнений у собі, він вже фактично обжив свою посаду, для нього вона як імператорський трон, а він - носій корони російської імперії. Так що я вважаю, що з будь-ким рахуватися й гратися в ліберальні цінності він не буде. Хіба що продемонструє щось, давши посадою опозиції, яка в Росії все одно нічого не вирішує ", - підкреслив Чорновіл.

За його словами, в плані внутрішньої політики Путін буде жорстким лідером. "Думаю, тезу Медведєва про модернізацію спустять на нуль. Замість цього Путін повернеться до зовнішнього фактору, який серйозно зачепить Україну. Завдання Путіна - відтворення Радянського союзу. Експансія буде жорсткою", - зазначив він.

Говорячи про те, чи є Путін для Росії рухом вперед чи ні, політик зазначив, що "відповідь на це питання важко дати". "Можливо, Путін - це саме те, що потрібно Росії. У будь-якому випадку, набагато гірше Путіна виглядають фашистські освіти, набирають чинності в РФ. Але найкращою кандидатурою, на мій погляд, був би Медведєв. Ця людина була готова зберегти варіант самодержавства, але розумів необхідність ліберальних норм. Подивимося, чи отримає він посаду прем'єра. Але, в будь-якому випадку, після його відмови боротися за пост президента його роль зводиться до технічної", - підсумував політик.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини