RU

Путін обіцяє замовлення ВПК України в обмін на зближення з РФ

17.12.2013, 17:16
Путін обіцяє замовлення ВПК України в обмін на зближення з РФ - Фото
Володимир Путін (фото - ЕРА)

Росія могла б використовувати оборонні потужності України для потреб своїх Збройних сил. Про це заявив президент Росії Володимир Путін на засіданні Російсько-української міждержавної комісії.

"Ми готові розглянути можливість принаймні зближення наших країн в економіці, політичній сфері, використання оборонних потужностей української економіки для потреб Збройних сил Російської Федерації, в тому числі з ремонтів і так далі", - зазначив російський лідер. Президент додав, що міністерства оборони обох країн вже підготували відповідні пропозиції
.

Путін також
повідомив, що обсяг грошових переказів з Росії в Україну становить щорічно $2,3 млрд. Обсяг накопичених російських інвестицій в українську економіку склав $1,5 млрд.

Путін зазначив, що російські компанії активно вкладають кошти в базові галузі української економіки, в тому числі у паливно-енергетичний комплекс, в хімічну, металургійну промисловість, машинобудування
.

Глава
російської держави торкнувся і низки великих спільних проектів в атомній енергетиці, авіа- і двигунобудуванні, у сфері транспорту, а також 4-річної програми мирного освоєння космосу. Говорячи про сільське господарство, він нагадав, що зараз формується Причорноморський зерновий комітет, в якому беруть участь Росія, Україна і Казахстан. Ця структура "дозволить координувати дії провідних постачальників на світовий ринок зерна", - наголосив Путін.

Джерело
: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини