RU

Путін не буде говорити про Тимошенко в Ялті, - Видрін

12.07.2012, 09:47
Путін не буде говорити про Тимошенко в Ялті, - Видрін - Фото
Дмитро Видрін
Президент Росії Володимир Путін на зустрічі з президентом України Віктором Януковичем не буде піднімати тему ув'язнення Юлії Тимошенко. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив український політолог, публіцист, позаштатний радник президента Януковича Дмитро Видрін.

"Розмова піде з точки зору нових реалій. Тепер Путін - президент, а це означає, що ті теми, які були актуальні в бутність його прем'єрства, сьогодні будуть вже не так цікаві. Так склалося, що прем'єрська посада - це тактика, а президентська - це стратегія", - підкреслив Видрін.

За його словами, порядок денний двох президентів у Ялті сьогодні буде складено з глобальних питань, які зачіпають інтереси обох країн. "Мова не буде йти про газові преференції. Це вже нецікаво. Обговорюватимуться більш складні завдання", - говорить він.

"Наприклад, одна з важливих тем - освоєння Далекого Сходу і створення нових економічних перспективних зон, пов'язаних з енергоносіями і металами. У Росії сьогодні колосальна нестача кваліфікованих кадрів, а українці мають найбільший досвід освоєння. Спільні дії допомогли б обом державам. Досить згадати, що Україна в СРСР мала найбільш розвинену геологічну базу. Саме українські фахівці знайшли нафту в Тюмені та алмази в Якутії ", - нагадав експерт.

Відповідаючи на питання, чи є актуальною тема Тимошенко на переговорах Путіна і Януковича, політолог зазначив, що це питання навряд чи буде підніматися на зустрічі. "Прем'єр Путін дружив з багатьма політиками, в тому числі з Тимошенко. А як президент він колись гірко нарікає, що після смерті Ганді і поговорити-то ні з ким. Навряд чи він мав на увазі ще й Тимошенко. Не думаю, що Путін буде наполягати на її звільненні", - говорить Видрін.

Досьє на Дмитра Видріна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини