Путін: На сьогодні військової загрози Росії немає

22.07.2014, 15:22
Путін: На сьогодні військової загрози Росії немає - Фото
Володимир Путін (фото - ЕРА)

Незважаючи на анексію Криму і військову агресію в Україні, Путін запевняє,що РФ "дотримується міжнародного права і своїх зобов'язань перед партнерами"

Президент Росії Володимир Путін заявив, що "ніякої військової загрози, загрози суверенітету, територіальній цілісності країни, сьогодні немає". Про це він заявив на  засіданні Ради безпеки Росії.

"Гарантія тому - стратегічний баланс сил у світі", - зазначив глава держави. Путін запевнив, що Росія "суворо дотримується норм міжнародного права, свої зобов'язання перед партнерами".

Він розраховує, що і "інші країни будуть враховувати національні інтереси Росії, а спірні питання вирішуватимуться правовим способом". Путін зазначив, що для досягнення власних цілей окремі держави "використовують механізми конкурентної боротьби на міжнародній арені". "Це стосується і економічної сфери, і політичної", - уточнив Путін.

Президент поставив завдання: "Ми повинні адекватно реагувати на ці загрози. І, головне, працювати системно, вирішувати проблеми, які містять потенційні ризики для єдності нашої країни і суспільства". Путін упевнений, що росіяни ніколи не допустять повторення в РФ механізмів "кольорових революцій", такі технології "в лоб" в Росії не спрацюють.

Нагадаємо, в 2014 році Росія, будучи гарантом територіальної цілісності України, анексувала Крим і почала проти країни військову агресію. Також Росія забезпечує зброєю терористів на сході України, обстрілює з "Граду" українську територію, а також порушує повітряний простір і кордон України.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проектCOVID іде на зліт. Як не підпустити коронавірус у лікарнях до інших хворих