RU

Путін: На сьогодні військової загрози Росії немає

22.07.2014, 15:22
Путін: На сьогодні військової загрози Росії немає - Фото
Володимир Путін (фото - ЕРА)
Президент Росії Володимир Путін заявив, що "ніякої військової загрози, загрози суверенітету, територіальній цілісності країни, сьогодні немає". Про це він заявив на  засіданні Ради безпеки Росії.

"Гарантія тому - стратегічний баланс сил у світі", - зазначив глава держави. Путін запевнив, що Росія "суворо дотримується норм міжнародного права, свої зобов'язання перед партнерами".

Він розраховує, що і "інші країни будуть враховувати національні інтереси Росії, а спірні питання вирішуватимуться правовим способом". Путін зазначив, що для досягнення власних цілей окремі держави "використовують механізми конкурентної боротьби на міжнародній арені". "Це стосується і економічної сфери, і політичної", - уточнив Путін.

Президент поставив завдання: "Ми повинні адекватно реагувати на ці загрози. І, головне, працювати системно, вирішувати проблеми, які містять потенційні ризики для єдності нашої країни і суспільства". Путін упевнений, що росіяни ніколи не допустять повторення в РФ механізмів "кольорових революцій", такі технології "в лоб" в Росії не спрацюють.

Нагадаємо, в 2014 році Росія, будучи гарантом територіальної цілісності України, анексувала Крим і почала проти країни військову агресію. Також Росія забезпечує зброєю терористів на сході України, обстрілює з "Граду" українську територію, а також порушує повітряний простір і кордон України.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини