RU

Путін: Куди б Україна не пішла, ми все одно зустрінемося

04.09.2013, 10:47
Путін: Куди б Україна не пішла, ми все одно зустрінемося - Фото
Володимир Путін (фото - ЕРА)
Президент Росії Володимир Путін наполягає, що який би вибір не зробила Україна щодо укладення асоціацію з Євросоюзом, в Москві до нього поставляться з повагою. Про це Путін заявив в інтерв'ю російським і зарубіжним ЗМІ.

"Ви знаєте, що б не відбувалося, і куди б Україна не йшла, ми все одно колись і десь зустрінемося. Чому ? Тому що ми - один народ. І як би на те, що я зараз сказав, не сердилися націоналісти з обох сторін, а націоналісти є й у нас , і в Україні, насправді воно так і є. тому що у нас одна Дніпровська Київська купіль, у нас, безумовно, спільні історичні корені і загальні долі, у нас спільна релігія, спільна вір , у нас дуже схожа культура, мови, традиції і менталітет" , - сказав Путін, якого цитує прес-служба Кремля.

"Якщо Україна вважає , що їй потрібно і доцільніше укладати, скажімо, договір про зону вільної торгівлі з Євросоюзом , значить, так тому і бути. Але ми бачимо тут певні проблеми для нас і для них. У чому вони полягають? Що таке зона вільної торгівлі , асоційоване членство ? Не пам'ятаю, як там ці документи називаються, але суть їх мені відома" , - підкреслив він.

Путін нагадав, що укладаючи угоду про зону вільної торгівлі з ЄС, українські підприємства повинні будуть випускати всі свої товари за технічними регламентами Євросоюзу. "Вони хороші, але вони дуже жорсткі, і щоб підприємства так працювали за цими регламентам, потрібні інвестиції багатомільярдні, час потрібно. Сумніваюся, що це можливо зробити відразу. А поки це робитимуть, багато підприємств вже розоряться або знову ж будуть виштовхувати товари на наш ринок. Ми змушені будемо закриватися, ось у чому проблема" , - розповів російський президент.

"У нас є очевидні конкурентні переваги: ​​у нас спільна транспортна інфраструктура, загальна енергетика, у нас кооперація глибока, у нас спільна мова. Це великі конкурентні переваги, вони зникнуть. Я насилу собі уявляю, як буде розвиватися ракетно-космічна галузь України. Вона дуже солідна і ракетна галузь і авіація. Я просто не уявляю без нашого ринку. Моторобудування авіаційне. Наші всі вертольоти оснащені українськими двигунами, що нам робити? Як це буде все розвиватися, або не буде взагалі ?" - сказав Путін.

Досьє на Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини