RU

Путін: Конфлікт в Україні - тільки початок

24.10.2014, 16:06
Путін: Конфлікт в Україні - тільки початок - Фото
Володимир Путін (фото - ЕРА)
Президент Росії Володимир Путін не виключив виникнення низки гострих конфліктів за участю великих країн. На його думку, український конфлікт - не останній подібний приклад. Про це він заявив на засіданні клубу Валдай.

"Уже сьогодні різко зросла вірогідність цілої низки гострих конфліктів якщо не з прямою, то з непрямою участю великих держав", - сказав він.

"При цьому фактором ризику стають не тільки традиційні міждержавні протиріччя, але і внутрішня нестабільність окремих держав, особливо коли мова йде про країни, розташовашні на стику геополітичних інтересів великих держав або на кордоні культурно-історичних, економічних, цивілізаційних материків", - пояснив він.

"Україна - один із прикладів такого роду конфліктів, що мають вплив на загальносвітову розстановку сил, і думаю, він далеко не останній", - додав він.

Також Путін зазначив, що міжнародне співтовариство зараз знаходиться на історичній розвилці, де є загроза гри без правил у світовому порядку. Президент Росії переконаний, що в світовому порядку слід було провести "розумну реконструкцію". "Переконаний, цей механізм стримувань і противаг, який попередні десятиліття важко, часом болісно вибудовувався світовим співтовариством, не можна було ламати, нічого не створивши натомість", - заявив глава російської держави. На його думку, "інакше, дійсно, не залишилося б інших інструментів - окрім грубої сили". "Потрібно було провести розумну реконструкцію, адаптувати до нових реалій систему міжнародних відносин", - упевнений Путін.

Джерело: ІТАР-ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини