RU

Путін - Азарову: Тому ви у нас кров-то й п'єте

21.12.2011, 10:49
Путін - Азарову: Тому ви у нас кров-то й п'єте - Фото
Фото: premier.gov.ru
У стенограмі початку переговорів, розміщеній на сайті російського уряду, зазначається:

Азаров: Добрий день, Володимире Володимировичу.

Путін: Доброї ночі!

Азаров: Доброї ночі! У вас ніч, у нас ще вечір.

Путін: Тому ви у нас кров-то й п'єте. Сідайте.

Путін під час зустрічі зазначив, що загалом у двох країн торгово-економічні відносини розвиваються добре. "Цього року ми досягнемо, судячи з усього, рівня 50 млрд. торгового обороту, і це вище, ніж докризовий рівень. Україна, таким чином, впевнено займає четверту позицію серед наших найбільших торговельно-економічних партнерів після Китаю, Нідерландів та Німеччини", - сказав він.

Також Путін наголосив, що потрібно далі працювати над енергетикою, розвивати її, пропонувати шляхи розвитку в цій сфері. "Ми мали можливість поговорити і раніше, і зараз ми тут поговоримо. Є про що говорити: наші колеги в постійному контакті один з одним перебувають", - сказав російський прем'єр.

Азаров: Так, це точно.

Путін: Юра (Юрій Бойко, міністр палива та енергетики України, - ред.) хотів вже на нашу сторону сісти.

Азаров: Уже втратив орієнтацію.

Путін: Міллер (Олексій Міллер, голова Газпрому, - ред.) скоро до вас пересяде, я відчуваю. Загалом, я радий вас бачити. Поговоримо з задоволенням.

У свою чергу Азаров зазначив, що Україна задоволена розвитком двосторонніх відносин. "Дійсно, наш товарообіг зростає і багато програм реалізується. Ви абсолютно справедливо помітили, що в інвестиційному плані нам треба ще багато працювати, для того щоб і ваші інвестиції приходили, ми завжди їх вітаємо, до речі сказати, і ніяких не створюємо для вас перешкод, та й наші, безумовно", - резюмував він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини