RU

Путін: Асоціація України з ЄС не створить політичних проблем

08.10.2013, 10:54
Путін: Асоціація України з ЄС не створить політичних проблем - Фото
Володимир Путін
Росія у разі підписання Україною угоди про асоціацію з Європейським Союзом буде приймати рішення по захисту свого ринку, але строго в рамках передбачених СОТ правил. Про це сьогодні заявив президент Росії  Володимир Путін.

"Якщо Україна, і до цього все йде, і далі знизить рівень захисту своєї власної митної території, то нам доведеться приймати якісь захисні заходи. Безумовно, це мають бути заходи виключно в рамках Світової організації торгівлі", - підкреслив Путін, передає ІТАР-ТАРС.

За його словами, "одне з положень зони вільної торгівлі в рамках СНД дає нам право вводити захисні заходи, там прямо це написано".

Путін в черговий раз підкреслив, що рішення України щодо зближення з Євросоюзом завдасть шкоди економічним зв'язкам з РФ, але "у нас не буде жодних проблем у політичній сфері". "Я впевнений. Україна і Росія - це абсолютно точно братські держави, я вже говорив, - за великим рахунком, один народ. Так що зрозуміло, ми будемо співпрацювати, так само, як це робимо зараз", - запевнив президент.

Досьє на Володимира Путіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини