RU

Путіну зарахували поразку в бою за Україну

13.04.2011, 11:05
Путіну зарахували поразку в бою за Україну - Фото
f3214b3c8a6e36a75169fd8f649e88a6.jpg

Путіну зарахували поразку в бою за Україну

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін (на фото) програв бій за втягування України до Митного союзу. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив глава Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, коментуючи вчорашній візит глави російського уряду.

"Головна особливість була пов'язана з очікуваннями. Перед візитом усі чекали рішучого бою за темою Митного союзу. Судячи з усього, бій відбувся, аргументи прозвучали, але результату російська сторона так і не досягла. І саме ця ситуація розвінчує міфи про те, що нинішня українська влада тільки і чекає нагоди, щоб здати Україну або Росії, або Євросоюзу", - наголосив В.Фесенко.

За словами політичного експерта, у цьому є головна відмінність Президента Віктора Януковича від Віктора Ющенка. "Янукович без рожевих окулярів дивиться на Європу, він не романтик, у нього немає пристрасного бажання привести Україну в ЄС. Але у цієї влади є бажання просувати економіку. У цьому значенні влада, звичайно, торгується - як з європейцями щодо Зони вільної торгівлі, так і з росіянами щодо Митного союзу", - зазначив він.

"Тим більше, напевно, ті цифри, які озвучив вчора Путін щодо вигод від цього союзу дуже іронічно сприйняли в нашому уряді. Ще декілька місяців тому звучали зовсім інші цифри, інші масштаби. Так що сенсації не відбулося - все закономірно. Точно так само, як і з газу, де кожна зі сторін хотіла просунути свій інтерес", - додав В.Фесенко.

Володимир Фесенко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини