RU

Путіна бентежить краватка Ющенка

20.11.2009, 10:10

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін порадив Президентові України і Грузії провести зустріч "без краваток". "Краватки нині в ціні, не приведи Господи… Ну ви мене розумієте. Ще з’їсть гість Ющенка краватку", - зазначив глава російського уряду на спільній прес-конференції з Юлією Тимошенко в Ялті.

В. Путін, відповідаючи на запитання російської журналістки, чи знає він про візит грузинського Президента Михайла Саакашвілі в Україну, відповів: "Ви думаєте, я стежу за всіма пересуваннями (Саакашвілі, - ред.)?".

"Я знаю, чим ми займалися (з Ю. Тимошенко в Ялті, - ред.). У складі нашої делегації мій перший заступник, ще два заступники, які займаються промисловістю, енергетикою, транспортом. Ми говорили про співпрацю в космосі, машинобудуванні, енергетиці, в авіабудівництві", - зазначив російський Прем'єр. "З деяких вельми істотних, життєво важливих питаннь і для Росії, і для України ми домовилися", - додав він.

"Чим займалися наші колеги, гадки не маю, але думаю, що двом президентам завжди є про що поговорити, щось обговорити, кудись сходити", - зазначив В. Путін, а потім, декілька змінивши текст крилатого вислову, продекламував: "Бійці згадували минулі дні, і битви, що разом програли вони".

"Ми ось підемо зараз на вечерю, мене колега (Ю. Тимошенко, - ред.) запросила. Будемо говорити про Чехова", - повідомив В. Путін. "Що можна ще порадити і порекомендувати? Двом президентам краще провести вечерю, якщо вони будуть вечеряти, без краваток. Краватки нині в ціні, не приведи Господи… Ну ви мене розумієте. Ще з’їсть гість Ющенка краватку", - зазначив він.

Глава українського уряду не залишилася осторонь: "Володимире Володимировичу, я точно без краватки можу провести вечерю".

Нагадаємо, в свій час в Інтернеті з'явився відеозапис, на якому ніби Президент Грузії М. Саакашвілі куштував свою краватку.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини