Путін з'явився в Україні не в найкращій формі

Путін з
28.10.2010, 09:30

Російський Прем'єр-міністр Володимир Путін прибув з візитом в Україну у поганому настрої і з чимось схожим на великий синець на лівій вилиці. Крім того, у нього на обличчі був дуже помітний набряк

Путін з'явився в Україні не в найкращій формі

Російський Прем'єр-міністр Володимир Путін прибув з візитом в Україну у поганому настрої і з чимось схожим на великий синець на лівій вилиці. Крім того, у нього на обличчі набряк, який помітили журналісти під час зустрічі В.Путіна з його українським колегою Миколою Азаровим. Все це було погано замасковано гримом.

Як передає телеканал "1+1", українські журналісти спитали у своїх російських колег, чи все добре у В. Путіна зі здоров'ям. Однак ті запевнили, що нічого підозрілого з настроєм і зовнішністю Прем'єра немає, а синців вони не бачать.

Однак В.Путін, який завжди відрізнявся балакучістю і хорошим почуттям гумору, був цього разу засмучений, мовчазний. Він уклав близько десяти угод з М.Азаровим. Потім несподівано формат конференції звузився.

В.Путін, відмовився коментувати наболіле газове питання, від'їхав в аеропорт. Вечеря, яку підготував для російського колеги М.Азаров, була відмінена.

Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>
Микола Азаров: біографія та добірка новин >>>
Українсько-російські відносини: добірка новин>>>