RU

Путін розповів, коли в Україні настане економічна стабільність

30.04.2010, 16:40

За політичною стабілізацією в Україні неминуче настане економічна. Про це заявив сьогодні Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін під час Українсько-російських перемовин у Сочі.

Як передає ІТАР-ТАРС, В.Путін зазначив, що "останнім часом сталося багато позитивних подій у двосторонніх відносинах". "Ми бачили як непросто в Україні приймаються рішення, але що відрадно, і на зустрічі в уряді я вже про це говорив, це те, що нова українська влада може не тільки формулювати свої вимоги і ясно їх викладати, але й домагатися проведення цих рішень всередині країни", - зазначив В.Путін.

"Як би бурхливо у вас не проходило прийняття тих чи інших рішень, то, що вам вдається їх доводити до кінця, це найяскравіший сигнал того, що наступає період стабілізації в Україні, політично принаймні", - сказав Прем'єр, наголосивши, що "за ним неминуче має піти економічна". "Хоч ми, звичайно, розуміємо, що ситуація складна, але всім зараз не просто", - помітив він.

В.Путін висловив надію, що якщо і надалі уряди двох країн будуть "працювати так оперативно, як вдалося зробити на початку спільного шляху", то співпраця буде розвиватися і "позитивно впливати на економіку і соціальні сфери наших країн".

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини