RU

Путін: Росія перемогла б у Великій Вітчизняній війні і без України

16.12.2010, 18:45
Путін: Росія перемогла б у Великій Вітчизняній війні і без України - Фото
225aaf220e334126be7b7a6c5e27f8f2.jpg

Путін: Росія перемогла б у Великій Вітчизняній війні і без України

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін впевнений, що Росія перемогла б у Великій Вітчизняній війні і без участі України. Про це він сказав під час "прямої лінії" з громадянами РФ, коментуючи питання, що Росія і Україна навряд чи б перемогли у ВВВ, якби були різними державами.

В.Путін зазначив: "Я дозволю собі з Вами не погодитися, коли Ви зараз сказали, що якби ми були розділені, ми не перемогли б у війні. Ми все одно б перемогли, тому що ми країна переможців". "І більше того, під тим, що я сказав, є певна основа. Якщо ми подивимося статистику часів Другої світової війни, то з'ясується, що найбільші втрати у Великій Вітчизняній війні зазнала саме РСФСР - понад 70% втрат", - наголосила глава уряду РФ.

"Це означає, що війна виграна, не хочу нікого кривдити, але переважно за рахунок ресурсів людських та індустріальних ресурсів Російської Федерації. Це історичний факт, це все у документах є. Це зовсім не поменшує того значення, яке мали у загальній перемозі республіки колишнього Радянського Союзу", - додав він.

"Але, безумовно, коли ми були разом, ми являли собою набагато потужнішу силу. Саме тому розсудливі і патріотично налаштовані державні діячі країни ніколи не допускали навіть думки про розділ і про розділення таких її єдиних складових, як Росія, Білорусь, Україна", - резюмував російський Прем'єр.

Володимир Путін: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини