RU

Путін привітав Тимошенко з Днем Незалежності

21.08.2009, 14:25

Прем'єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін привітав главу українського уряду Юлію Тимошенко з нагоди Дня незалежності України. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі Посольства РФ в Україні.

"Сердечно вітаю Вас з національним святом України – Днем Незалежності. Розраховую, що спільна робота наших урядів сприятиме вирішенню практичних завдань двосторонньої співпраці і створенню сприятливої атмосфери для розвитку всього комплексу відносин між Росією і Україною", - вказав В.Путін в своєму зверненні до українського Прем'єра.

Він побажав усім громадянам України щастя і благополуччя.

Крім того, свої поздоровлення виконувачу обов'язків Міністра закордонних справ України Володимиру Хандогію направив глава зовнішньополітичного відомства РФ Сергій Лавров.

"Переконаний, що обопільна зацікавленість дипломатичних служб Росії і України у продуктивній співпраці, скоординований підхід до розв'язання регіональних, загальноєвропейських і глобальних проблем можуть надати додаткової ваги позиціям наших держав у міжнародних справах, сприяти зміцненню їх престижу", - йдеться у зверненні російського Міністра.

С.Лавров висловив надію на продовження плідної взаємодії з українським колегою, в тому числі і для подолання будь-яких проблем.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини