RU

Путін: Газові контракти з Україною абсолютно законні

11.10.2011, 17:48
Путін: Газові контракти з Україною абсолютно законні - Фото
d14fbf42257aaf3a0218f7b4fd7f6d6c.jpg

Путін: Газові контракти з Україною абсолютно законні
Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін стверджує, що газові контракти, за які екс-прем'єр України Юлія Тимошенко сьогодні була засуджена на сім років позбавлення волі, абсолютно законні. Про це він заявив в Пекіні, відповідаючи на питання журналістів.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, зокрема, Путін наголосив: "Найголовніше полягає в тому, що ці контракти комерційні підписані повністю відповідно до законів Росії, України і міжнародних правил, міжнародних норм".

Путін нагадав, що при підготовці документів підписанти виходили з практики, що склалася у відносинах Газпрому з іншими партнерами в Європі. По визначенню ціни на газ була застосована точно така сама формула, як в аналогічних контрактах з іншими європейськими партнерами. Дуже важливо те, що "вперше за багато років" були розділені контракт на поставку газу в Україну і контракт на транзит в ЄС, - сказав Путін, наголосивши, що це питання є принциповим.

"І я вважаю, що ставити під сумнів весь цей комплекс домовленостей - це небезпечно і контрпродуктивно", - додав він.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ Росії заявило, що судовий процес над Юлією Тимошенко сприймається в світі, як ініційований виключно по політичних мотивах і свідчить про "антиросійський підтекст у всій цій історії".

Сьогодні Печерський районний суд Києва визнав екс-прем'єра Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі терміном на сім років.

Володимир Путін: біографія, новини>>>
Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Україно-російські відносини: всі новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини