RU

Путін дивується, за що Тимошенко дали сім років в'язниці

11.10.2011, 17:30

Прем'єр-міністр Росії Володимир Путін не зовсім розуміє, за що колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко отримала сім років, але наголошує, що ставити під сумнів комплекс досягнутих за підсумками переговорів з нею газових домовленостей між Росією і Україною небезпечно й контрпродуктивно. Про це він заявив в Пекіні, коментуючи на прохання журналістів рішення українського суду.


Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Путін зазначив: "Сім років - цифра така… Сама по собі цифра - хороша. Я, правда, не дуже розумію, за що їй дали ці сім років".

Зі слів Путіна, Тимошенко для нього - не друг, не родич, "більше того, скоріше, політичний опонент", тому що вона "завжди була людиною в політиці західно-орієнтованою".

"Що стосується газових справ, то я ж не знайомий із обвинувальною ухвалою суду, я не знаю, що там написано конкретно, але якщо судити з матеріалів ЗМІ, то обвинувальний вирок винесено за підписання контрактів з Росією по газу. Ну, по-перше, Тимошенко нічого не підписувала, контракти підписані на рівні господарюючих суб'єктів Газпром і НАК України", - сказав Путін.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ Росії заявило, що судовий процес над Юлією Тимошенко сприймається в світі, як ініційований виключно по політичних мотивах і свідчить про "антиросійський підтекст у всій цій історії".

Сьогодні Печерський районний суд Києва визнав екс-прем'єра Тимошенко винною в перевищенні влади і службових повноважень при підписанні газових контрактів в 2009 році і засудив її до позбавлення волі строком на сім років.

Володимир Путін: біографія, новини>>>
Юлія Тимошенко: біографія, новини>>>
Україно-російські відносини: всі новини>>>
Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини