RU

Пукшин хоче знати, яка трагедія наближається до України

10.02.2009, 14:58

Заступник глави Секретаріату Президента Ігор Пукшин вимагає пояснень від Першого віце-прем'єр-міністра Олександра Турчинова з приводу його останніх заяв, зроблених 6 лютого на розширеній колегії МВС, в якій він брав участь.

Як повідомляє прес-служба Президента, І.Пукшин заявив: "Громадськість стривожена заявою Першого віце-прем'єр-міністра Турчинова, зробленою на останній колегії МВС у присутності майже сотні керівників центрального апарату і територіальних управлінь МВС. З одного боку, Прем'єр на засіданнях уряду - а особливо перед телекамерами - запевняє, що все добре, ситуація під повним контролем уряду. З іншого - громадяни дізнаються зі ЗМІ, що перший віце-прем'єр-міністр на закритій нараді зізнається працівникам силового відомства, що Україна знаходиться в умовах близької трагедії, в умовах військових дій".

За словами І.Пукшина, "виправдання одного зі спікерів БЮТ "вбило наповал": мовляв, заява О.Турчинова не призначалася для преси.

"Уряд Тимошенко працює за подвійними стандартами і вже заплутався у "варіантах правди" про ситуацію в Україні. Одна версія, заготована для преси, базується на популізмі. Інша, - для закритого кола осіб, - реально описує стан речей. Керівництво Кабміну боїться сказати правду людям, тому що це означатиме визнання власної неспроможності", - наголосив він.

І.Пукшин вимагає, щоб О.Турчинов пояснив, проти кого він має намір розгортати вже анонсований "театр військових дій". "Хто сьогодні ворог для уряду? Що ще не знають українці про те, що останнім часом накоїв уряд? - цікавиться він. - Проти кого має намір воювати уряд Тимошенко: проти глави держави, проти Секретаріату Президента, проти людей? Вважаю, що останні заяви урядових чиновників мають стати предметом розгляду правоохоронних органів".

Ігор Пукшин: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини