RU

Пукачу можуть влаштувати очну ставку з Кучмою

04.08.2010, 10:56

Олексію Пукачу можуть влаштувати очну ставку з Леонідом Кучмою. Про це газеті "Сегодня" на умовах анонімності повідомило джерело в слідчо-оперативній групі. "З колишнім Президентом її (очної ставки, - ред.) не було, можливо, ще буде", - сказав він.

Вчора в рамках кримінальної справи про вбивство Георгія Гонгадзе у Головному слідчому управлінні Генпрокуратури вже відбулася перша очна ставка спікера Володимира Литвина з О.Пукачем. "Литвин і Пукач виступали в ролі свідків у справі, виділеній в окреме провадження. Але кожний, по суті, залишився на тих самих позиціях, які зафіксовані в матеріалах слідства раніше", - вказав слідчий.

Якого роду ці свідчення і чи свідчать вони, що О.Пукач прямо вказує на Голову Верховної Ради як на одного із замовників вбивства Г.Гонгадзе, в слідчій групі не говорять. В.Литвин причетність до злочину відкидає.

Нагадаємо, в травні цього року в рамках розслідування "справи Гонгадзе" О.Пукач вимагав допитати "високопоставлених осіб", в тому числі і спікера В.Литвина. Крім допиту, О.Пукач тоді говорив і про проведення очної ставки з В.Литвиним.

Г.Гонгадзе був убитий восени 2000 року. Один з обвинувачених у цій справі - екс-генерал О.Пукач - був у розшуку з 2005 року і був затриманий 21 липня 2009 року. Після його затримання в СБУ повідомили, що О.Пукач назвав замовників вбивства Г.Гонгадзе і показав місце, де була голова журналіста.

Георгій Гонгадзе: біографія і добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини