Пукач в останньому слові наполягає на нових свідченнях

16.12.2015, 14:43
Пукач в останньому слові наполягає на нових свідченнях - Фото
Олексій Пукач (фото - Сергій Бережний/liga.net)
Засідання Апеляційного суду Києва у справі Олексія Пукача тривало сьогодні заявою підсудного, який наполягає на своїх нових свідченнях, про які ЛІГА.net докладно розповіла вчора. Пукач стверджує, що нікого не вбивав, а його захист просить перекваліфікувати статтю на ненавмисне вбивство і на цій підставі закрити справу через закінчення терміну давності, передає кореспондент ЛІГА.net.

У відповідному виступі Валентина Теличенко, представник Мирослави Гонгадзе, спростувала твердження Пукача, вказавши на те, що вони цілком протирічать підсумками розслідування та судового слідства у справі про вбивство  Георгія Гонгадзе, у тому числі показаннями самого Пукача та його спільників.

Сторона прокуратури повністю підтримала в дебатах позицію Валентини Теличенко, а також обґрунтувала, чому справа не може бути закрита через закінчення терміну давності - термін давності не застосовується, якщо обвинувачений після вчинення злочину здійснював інші правопорушення середньої або вищої тяжкості, а Пукачу ставилося кілька саме таких епізодів, включаючи участь у знищенні службових документів і те, що він переховувався, будучи оголошеним а розшук

Після закінчення дебатів, суддя Гладій дав Пукачу останнє слово.

Пукач в останньому слові повторив те, що він завжди служив "народу і державі", нікого власноруч на вбивав і навіть на не переховувався від розшуку. Він визнає перевищення повноважень, але вбивство Гонгадзе, за його словами, сталося випадково, що метою затримання було отримання від Гонгадзе оперативної інформації. Він висловив надію, що суд дасть об'єктивну оцінку його заслугам і вчинкам.

В цілому останнє слово Пукача мало відрізнялося за змістом і емоційним напруженням від його попередніх виступів.

Після цього суд пішов на нараду, призначивши попередньою датою оголошення рішення 30 грудня 2015 року, о 12:00.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина