RU

Пукач і Литвин зустрілися на очній ставці

03.08.2010, 12:22

У рамках розслідування справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе відбулася очна ставка спікера Верховної Ради України Володимира Литвина з підслідним колишнім начальником Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексієм Пукачем.

Як повідомляє "Українська правда" із посиланням на свої джерела, зустріч О.Пукача і В.Литвина пройшла в приміщенні Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України. Також на очній ставці був присутній керівник слідчої групи ГПУ у "справі Гонгадзе" Олександр Харченко.

За інформацією видання, перед цим В.Литвина було окремо допитано в приміщенні парламенту з метою з'ясувати позицію спікера з питань, які підіймалися в ході очної ставки.

Очну ставку було проведено в рамках базової справи про вбивство Г.Гонгадзе N60-1241, тому і В.Литвин, і О.Пукач в ході слідчих дій мали статус свідків. Обвинуваченим О.Пукач проходить у кримінальній справі, виділеній з "великої справи" в окреме провадження, в якому досліджують безпосередньо його роль у вбивстві журналіста.

Нагадаємо, у травні в рамках розслідування "справи Гонгадзе" О.Пукач вимагав допитати "високопоставлених осіб", в тому числі і спікера В.Литвина. Крім допиту О.Пукач тоді говорив і про проведення очної ставки з В.Литвиним.

Нагадаємо також, Г.Гонгадзе був убитий восени 2000 року. Один з обвинувачених у цій справі - екс-генерал О.Пукач - був у розшуку з 2005 року і був затриманий 21 липня 2009 року. Після його затримання в СБУ повідомили, що О.Пукач назвав замовників вбивства Г.Гонгадзе і показав місце, де була голова журналіста.

Георгій Гонгадзе: біографія і добірка новин>>>
"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини