RU

Пукач хоче, щоб за вбивство Гонгадзе відповіли Кучма і Литвин

18.10.2010, 17:40
Пукач хоче, щоб за вбивство Гонгадзе відповіли Кучма і Литвин - Фото
648753f65a086bc7841336a453e3f1af.jpg

Пукач хоче, щоб за вбивство Гонгадзе відповіли Кучма і Литвин
Слідчий Генеральної прокуратури України у справі про вбивство Георгія Гонгадзе хоче, щоб Олексій Пукач змінив адвоката. Про це заявив нинішній захисник генерала Олег Мусієнко.

"12 і 18 жовтня Олексія Пукача двічі без мого відома привозили у слідче управління Генпрокуратури на Борисоглебську з метою нав'язати йому нового захисника. Мені це підтверджував сам Пукач", - сказав О.Мусієнко, слова якого наводить "Українська правда".

На думку адвоката, це порушення права на захист, гарантоване 55 ст. Конституції і 46-48 статтями Кримінально-процесуального кодексу. Його підзахисного, зазначає О.Мусієнко, приводили на бесіду із заступником Генпрокурора Ренатом Кузьміним, який виступає куратором Управління з розслідування особливо важливих справ.

"12 жовтня Кузьмін зустрічався з Пукачем, після чого до Пукача прийшов новий слідчий Грищенко разом із наглядаючим прокурором, які почали його переконувати змінити захисника", - розповів адвокат.

Однак, сказав він, О.Пукач настояв, щоб його інтереси і далі захищав О.Мусієнко, після чого "18 жовтня Пукача знову привезли в Генпрокуратуру на Борисоглебську".

О.Мусієнко зазначив, що ніякі слідчі дії з його підзахисним без участі його адвоката проводитися не можуть.

За словами О.Мусієнка, мета слідчого - виділити справу щодо замовників вбивства журналіста в окреме провадження і "поховати його". "Тоді як моя позиція, узгоджена разом із Пукачем - за вбивство Гонгадзе повинні відповідати Леонід Кучма і Володимир Литвин, а також Микола Джига, який створював Пукачу алібі", - сказав Мусієнко.

Нагадаємо, 8 жовтня слідчу групу у "справі Гонгадзе" замість Олександра Харченка очолив Владислав Грищенко, якого вважають довіреною особою замгенпрокурора Р.Кузьміна. Раніше Верховний Суд України продовжив арешт О.Пукача до 8 грудня. Слідство встановило, що О. Пукач отримав наказ вбити журналіста від екс-глави МВС Юрія Кравченка.

"Справа Гонгадзе": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини