RU

Пукач дає дуже цікаві свідчення, - адвокат Федур

30.08.2011, 15:23
Пукач дає дуже цікаві свідчення, - адвокат Федур - Фото
ce1fc5c806258a828b57dab58d334f32.jpg

Пукач дає дуже цікаві свідчення, - адвокат Федур

Представник Лесі Гонгадзе, матері убитого журналіста Георгія Гонгадзе, адвокат Андрій Федур вважає, що свідчення, які почав давати у вівторок в судовому засіданні екс-голова Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексій Пукач, можуть в майбутньому вплинути на кваліфікацію його дій в рамках даної кримінальної справи. Про це він заявив журналістам у перерві судового засідання.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Федур наголосив: "Для себе я почув вже дещо цікаве з того, що, на мій погляд, буде впливати на кваліфікацію дій Пукача". Разом з тим, адвокат відмовився розкривати журналістам деталі того, що сьогодні в суді говорить Пукач, оскільки дана кримінальна справа містить в собі елементи державної таємниці.

Адвокат повідомив лише, що до перерви Пукач свідчив по перших двох епізодах справи, які стосуються перевищення повноважень при знищенні документів і нападу на журналіста Олександра Подольського. "Питання про вбивство Гонгадзе поки взагалі ще не досліджувалося", - сказав Федур.

Представник Лесі Гонгадзе вважає, що до даного епізоду суд може перейти після перерви.

"Пукач дає дуже цікаві свідчення, і, як я розумію, далі буде ще цікавіше", - підсумував Федур.

Справа Гонгадзе: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини