RU

Публічні поєдинки Герман і Тимошенко назвали шедевром

16.02.2011, 10:00
Публічні поєдинки Герман і Тимошенко назвали шедевром - Фото
de3fed73f8f68872e1cce2551b904251.jpg

Публічні поєдинки Герман і Тимошенко назвали шедевром
Публічні поєдинки лідера ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко і заступника глави Адміністрації Президента України Ганни Герман - справжній шедевр і приклад професійних маніпуляцій. Про це у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ заявив глава Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко (на фото).

Так, В.Фесенко, відповідаючи на питання, як він оцінює двох знакових жінок в українській політиці, Ю.Тимошенко і Г. Герман, сказав, що "знакові ці жінки чи ні - це як оцінювати. З гендерного погляду ці жінки, безсумнівно, знакові у своїх таборах".

"Я не розділяю тезу, що Герман намагається виступати на рівних з Тимошенко. У мене немає такого відчуття. Швидше, навіть, навпаки", - зазначив політолог.

На його думку, Г.Герман - "одна з небагатьох представників влади, хто може у публічному поєдинку протистояти Тимошенко". "У Богословської, наприклад, це не виходить, тому що вона діє у такому стилі, який абсолютно не сприймається. А Герман, як професійний піарник, як людина, яка володіє прийомами публічної полеміки, яка відчуває стилістику полеміки, вона, мені здається, знайшла тональність, як із Тимошенко краще вести дискусію, не вступаючи з нею у конфлікт", - наголосив В.Фесенко.

"Стилістично Тимошенко і Герман - гросмейстери політичної та інформаційної маніпуляції. Вони володіють НЛП (Нейролінгвістичне програмування - допомагає зрозуміти, як люди сприймають світ навколо, як вони спілкуються один з одним, описує стратегії поведінки, - ред.). Вони - професійні маніпулятори. У цьому сенсі мені завжди цікаво спостерігати за їхніми публічними зустрічами. Це цікаво з погляду професійної техніки. Їхні публічні поєдинки - майже шедеври. Але статус, звичайно, у них різний. І Герман це розуміє, тому не намагається встати на той же рівень, що і Тимошенко", - зазначив політолог.

"Герман розуміє, що її завдання - вміла і ефективна протидія Тимошенко", - додав він.

"А щодо Тимошенко, то, треба розуміти, що вона - товар ексклюзивний. Таких більше немає і навряд чи буде. Такі феномени народжуються рідко - особлива харизма, неповторний політичний образ. Наприклад, зараз Королевська намагається наслідувати Тимошенко, але вона дуже далека від рівня Тимошенко", - зазначив В.Фесенко.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Ганна Герман: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини