RU

Пшонку у Верховній Раді представив Янукович

04.11.2010, 10:55
Пшонку у Верховній Раді представив Янукович - Фото
d044fa36c4b7dbb2b26f4df0a7e1afeb.jpg

Пшонку у Верховній Раді представив Янукович
Президент України Віктор Янукович прибув у парламент для представлення кандидатури Віктора Пшонки на посаду глави Генпрокуратури.

Глава держави зазначив, що вніс подання у зв'язку із закінченням терміну повноважень Олександра Медведька. "Згідно із законом прокуратури... Я вношу пропозицію про призначення Генеральним прокурором України Пшонку Віктора Павловича. Прошу розглянути це питання і дати згоду", - заявив В.Янукович.

Водночас перший заступник глави Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Володимир Олійник зазначив, що комітет вчора розглянув кандидатуру В.Пшонки на посаду глави ГПУ. Претендент на посаду глави ГПУ особисто був присутній на комітеті і відповідав на питання членів комітету. "Комітет вислухав його, уважно вивчив матеріали", - зазначив нардеп. За словами В.Олійника, комітет підтримав кандидатуру В.Пшонки на посаду глави Генеральної прокуратури.

Кандидат на посаду Генпрокурора з трибуни Верховної Ради відповів на питання народних депутатів. Після цього народні обранці перейшли до обговорення.

Нагадаємо, Президент Віктор Янукович вчора підписав Указ про звільнення Олександра Медведька з посади Генпрокурора і вніс у парламент подання про призначення В.Пшонки новим главою Генпрокуратури.

Віктор Пшонка: біографія та добірка новин>>>
Кадрові перестановки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини