RU

Пшонку просять розібратися із замахом на Ляшка

20.05.2011, 12:25
Пшонку просять розібратися із замахом на Ляшка - Фото
c440a19e8905c8254572ac5f76501323.jpg

Пшонку просять розібратися із замахом на Ляшка

Народний депутат з фракції НУНС Олександр Черноволенко просить главу Верховної Ради України Володимира Литвина і генпрокурора Віктора Пшонку розібратися із замахом першого віце-спікера Адама Мартинюка на державного діяча Олега Ляшка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідний депутатський запит зачитав на пленарному засіданні парламенту в п'ятницю перший віце-спікер Адам Мартинюк.

Нагадаємо, раніше у Верховній Раді побилися позафракційний депутат О.Ляшко і перший віце-спікер, комуніст А.Мартинюк. Під час обговорення одного із законопроектів народний депутат О.Ляшко вимагав надати йому слово, але дістав відмову. Нардеп підійшов до ложі президії Верховної Ради і назвав першого віце-спікера, серед іншого, фарисеєм. У відповідь А.Мартинюк схопив О.Ляшка за шию і повалив у президію.

Поки нардепи відтягували О.Ляшка від ложі, перший віце-спікер як ні в чому не бувало продовжив засідання Верховної Ради.

За парламентську трибуну вийшов О.Ляшко, який вимагав пояснень, вімкнули мікрофон, після чого А.Мартинюк сказав: "Я не тільки за горло схоплю, але й за інше місце ваше, яке у вас дуже продуктивне. Будь ласка, за темою законопроекту".

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини