RU

Пшонка попередив, що новий КПК не допоможе Тимошенко

13.11.2012, 13:34
Пшонка попередив, що новий КПК не допоможе Тимошенко - Фото
Віктор Пшонка
Набуття чинності нового Кримінального процесуального кодексу не відіб'ється на тих справах екс-прем'єра Юлії Тимошенко, які вже направлені до суду. Про це на прес-конференції повідомив генеральний прокурор Віктор Пшонка.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Пшонка нагадав, що відповідно до перехідних положень нового КПК всі кримінальні справи, які направлені до суду до 19 листопада 2012 року (дата введення в дію нового кодексу, - ред.), будуть розглядатися відповідно до норм старого КПК .

"По тому справі, за якою Тимошенко засуджена, вона засуджена. Ту справу, за якою Тимошенко судять у Харкові, готове до розгляду, але є питання присутності самої Тимошенко, її небажання бути присутнім у цьому суді. Всі справи, які після 19 листопада будуть спрямовані в суд .., будуть розглядатися по новому Кримінально-процесуальному кодексу", - сказав він.

Нагадаємо, в харківському суді зараз розглядається кримінальна справа за корпорації ЄЕСУ. Сьогодні відбулося засідання суду, на яке Тимошенко знову не з'явилася. Суд оголосив перерву до 23 листопада. "Суд постановив неможливим розглядати справу у відсутність підсудної Тимошенко та її захисника. Оголосити перерву в засіданні до 14:00 23 листопада", - сказав суддя Костянтин Садовський. Попереднє засідання по справі відбулося ще 19 квітня цього року, і теж без Тимошенко. З тих пір суд неодноразово відкладав початок розгляду справи по суті у зв'язку з тим, що Тимошенко відмовлялася брати участь у засіданні через стан здоров'я, навіть в режимі відео-конференції.
З 29 жовтня Тимошенко голодує на знак протесту проти фальсифікації результатів парламентських виборів.

Досьє на Віктора Пшонку
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини