RU

Пшонка поміняв прокурорів у Рівненській та Чернівецькій областях

01.10.2013, 10:44
Пшонка поміняв прокурорів у Рівненській та Чернівецькій областях - Фото
5318b916ae196fce2335b15ba56de808.jpg
Наказами генерального прокурора Віктора Пшонки на посаду прокурора Рівненської області призначений Олександр Черепаха, а посаду прокурора Чернівецької області зайняв Павло Павлюк. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Черепаха в органах прокуратури працює з 1997 року. За час роботи обіймав різні посади від стажиста прокуратури Заводського району Запоріжжя до заступника прокурора Запоріжжя, а також прокурора Запоріжжя та заступника Дніпровського екологічного прокурора.

Павлюк в органах прокуратури працює з 2004 року. Починав роботу з посади слідчого прокуратури Комунарівського району Запоріжжя та слідчого Запорізької природоохоронної міжрайонної прокуратури. Також обіймав різні посади в прокуратурі Запорізької області і близько 5 років в центральному апараті ГПУ, працював заступником прокурора Тернопільської області.

Петро Коваль та Василь Присяжнюк, які очолювали прокуратури Чернівецької та Рівненської області відповідно, наказами генпрокурора призначені на керівні посади в центральному апараті Генеральної прокуратури.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини