RU

Пшонка подякував німцям за допомогу з Тимошенко

10.05.2012, 17:24
Пшонка подякував німцям за допомогу з Тимошенко - Фото
Віктор Пшонка
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка через дипломатичні канали висловив подяку німецьким лікарям, які неодноразово відвідували та обстежували екс-прем'єра Юлію Тимошенко, що дозволило зменшити нагнітання ситуації. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Генеральна прокуратура вдячна німецьким лікарям за те, що вони неодноразово приїжджали, за те, що вони й зараз співпрацюють з українськими колегами. На нашу думку, участь німецьких лікарів значно зменшила безпідставне нагнітання ситуації навколо лікування Юлії Тимошенко", - сказано в зверненні Пшонки.

У ГПУ також висловили сподівання, що спільна робота українських та німецьких лікарів стане запорукою розмежування політичних, правових і медичних процесів навколо справи Тимошенко.

"Стан дотримання законів України у сфері медичного забезпечення ув'язнених в країні постійно знаходиться на контролі органів прокуратури, вживаються заходи для поліпшення ситуації з дотриманням прав ув'язнених на медичну допомогу в закладах пенітенціарної системи", - додав голова ГПУ.

Нагадаємо, 9 травня Тимошенко перевели з Качанівської колонії в лікарню Укрзалізниці. Лікуванням екс-прем'єра займеться німецький фахівець з клініки "Шаріте" доктор Лутц Хармс.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини