RU

Пшонка подякував Німеччині за лікарів для Тимошенко

18.05.2012, 14:25
Пшонка подякував Німеччині за лікарів для Тимошенко - Фото
Віктор Пшонка
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка подякував німецькій стороні за всебічне сприяння в питанні проведення обстеження й лікування екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це він заявив сьогодні під час зустрічі з послом Німеччини в Україні Гансом-Юргеном Гаймзьотом.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, Пшонка вважає, що участь німецьких лікарів у лікуванні Тимошенко значно знизила безпідставне, на його думку, нагнітання ситуації. За словами голови ГПУ, зараз екс-премєр-міністр проходить реабілітаційні процедури.

Крім того, Пшонка поінформував посла про зміни, які відбулися останнім часом в українському законодавстві. Мова йшла про прийняття та підписання президентом нового Кримінального процесуального кодексу та про підготовку й розробку нових законів України - "Про прокуратуру" та "Про адвокатуру".

В кінці зустрічі Пшонка запевнив представників німецького посольства, що Генеральна прокуратура України завжди відкрита для ведення конструктивного діалогу в рамках правового поля.

Нагадаємо, лікаря Тимошенко, професора-невропатолога берлінської клініки "Шаріте" Лутца Хармса змінить інший німецький лікар - жінка. Лікар не повідомив, коли саме відбудеться ротація. "Це було заплановано з самого початку. Жоден лікар "Шаріте"не може поїхати на кілька тижнів. Тому у нас є система ротації", - сказав він.

Досьє на Віктора Пшонку
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини