RU

Пшонка обіцяє вчитатися в рішення Євросуду у справі Луценка

11.07.2012, 17:31
Пшонка обіцяє вчитатися в рішення Євросуду у справі Луценка - Фото
Віктор Пшонка
Генеральний прокурор Віктор Пшонка запевняє, що Україна готова "вчитатися" в рішення Європейського суду з прав людини по Юрію Луценку, коли воно вступить в силу. Про це він заявив журналістам сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Пшонка запропонував: "Дочекаємося кінцевого результату. У Луценка є вирок, є рішення апеляційного суду. А на якій стадії був заарештований Луценко - це справа суду. Суд визначив, що на тій стадії він повинен бути арештований. Були всі підстави для його арешту. Вирішили, що не було підстав? Ми готові вчитатися в те, що написав Європейський суд, коли рішення набуде чинності ".

При цьому Пшонка нагадав, що Луценку зарахується його арешт: "Є вирок суду (про позбавлення волі строком на чотири роки, - ред.), і те, що він утримувався під вартою, як раз врахує у вироку".

Нагадаємо, 3 липня Європейський суд з прав людини оголосив незаконним арешт екс-міністра внутрішніх справ  Луценка - він був проведений з порушенням ст.5 Конвенції про захист прав людини (право на свободу та особисту недоторканність). Після цього захист Луценка заявив, що підготує звернення до Вищої кваліфікаційної комісії та Вища рада юстиції з вимогою звільнити суддів Печерського суду. Крім того, Євросуд визнав порушення статті 18 конвенції у справі Луценка, яка визначає політичну складову переслідування.

Досьє на Віктора Пшонку
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини