RU

Пшонка не виключає примусового доставлення Тимошенко в суд

23.04.2013, 15:10
Пшонка не виключає примусового доставлення Тимошенко в суд - Фото
Віктор Пшонка
Генеральна прокуратура України розглядає можливість звернення до суду щодо примусової доставки екс-прем'єра України Юлії Тимошенко на судове засідання у справі про зловживання корпорації ЕЕСУ. Про це заявив на брифінгу в Одесі генпрокурор Віктор Пшонка.

"Тимошенко повинна бути представлена ​​перед судом, тому в частині її хвороби є висновок судової медичної експертизи про те, що вона може співпрацювати зі слідством і судом. Є висновок кваліфікованої комісії МОЗ, де написано, що курс лікування вона пройшла, і підлягає виписці, тому прийде час, і, не виключене, що держобвинувачення поставить перед судом, а суд зобов'язаний винести рішення на частині того, щоб Юлія Тимошенко була доставлена ​​до суду і стала учасником судового процесу ", - заявив глава ГПУ.

Він додав, що навіть у разі, якщо ув'язнена не буде доставлена ​​до суду, судове рішення буде прийнято.

"Юлія Тимошенко в шістнадцятий раз відмовляється від появи на судовому засіданні у Харкові... знайдіть мені, в якому законі виписано, що якщо Тимошенко не хоче йти до суду, судового рішення не повинно бути? Ні, воно має бути, і буде. Не сьогодні, завтра, але рішення повинно бути ", - заявив генпрокурор.

Він зазначив, що стосовно Тимошенко розслідуються й інші кримінальні справи, які скоро можуть бути переданими до судів: "Є кримінальні справи, які розслідуються, і вони на стадії завершення. Вони також будуть направлені до суду".

Нагадаємо, в рамках справи ЄЕСУ екс-прем'єру пред'явлені звинувачення за п'ятьма епізодами. Попереднє засідання у справі відбулося 19 квітня 2012 року без Тимошенко. З тих пір суд неодноразово відкладав початок розгляду справи по суті у зв'язку з тим, що екс-прем'єр відмовлялася брати участь у засіданні через стан здоров'я. У вівторок суддя Костянтин Садовський знову відклав розгляд через її до 21 травня.

Досьє на Юлію Тимошенко

Досьє на Віктора Пшонку


Джерело: Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини