RU

Пшонка і Кузьмін отримали запрошення до американського суду

31.01.2012, 16:05
Пшонка і Кузьмін отримали запрошення до американського суду - Фото
d922f72030ee866f32464c0207adcfc3.jpg
Народні депутати від опозиції вручили керівництву Генеральної прокуратури України позов, поданий Юрієм Луценком проти них в американський суд. Про це Українській правді повідомив депутат з фракції НУНС в парламенті Володимир Ар'єв.

"Ми звернулися до керівництва Генпрокуратури з проханням про зустріч. Нас погодилися прийняти - там сиділи генпрокурор Пшонка та його заступники - Кузьмін і Ударцов. Позов вручав я, а Гримчак це знімав", - сказав Ар'єв.

За його словами, на зустрічі також були присутні депутати від опозиції Андрій Павловський, Тарас Стецьків та Олена Бондаренко.

"Позов вручили обом фігурантам - і Пшонці, і Кузьміну. ​​Правда, Пшонка відмовився його брати, але це не має ніякого значення - факт передачі позову зафіксований на відео", - сказав Ар'єв.

За його словами, перед цією процедурою депутати порадилися з американськими адвокатами Луценка.

"Вручається копія позову для того, щоб відповідачі були про це поінформовані. Ми порадилися з американськими адвокатами - не важливо, хто передасть позов, але якщо депутати як представники однієї з гілок влади - це краще", - додав Ар'єв.

Депутат повідомив, що представники прокуратури також знімали всю зустріч на відео.

За його словами, під час судового засідання справи Луценка він також вручив позов ще одному фігуранту - прокурору Антону Зінченку.

Тепер, за словами Ар'єва, згідно з американськими законами Пшонка, Кузьмін і Зінченко вважаються поінформованими про те, що проти них подано позов до США, і вони не мають права ігнорувати цей судовий процес, посилаючись на те, що не знали про нього.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Федеральний суд округу Колумбія прийняв до розгляду позов екс-глави МВС України Луценка до генпрокурора Пшонки і кількох його підлеглих. "Позов цей прийнятий до розгляду. Прийнятий судом округу Колумбія", - повідомив адвокат Ігор Фомін.

Фомін уточнив, що Луценко звернувся до цього суду з тим, щоб на міжнародний рівень "винести питання, з якими ми неодноразово зверталися як до Генпрокуратури, так і безпосередньо в наш Печерський суд, про незаконні дії, які тягнуться безперервною низкою".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини