RU

Пшонка - Януковичу: Рішення слідчого щодо Тимошенко - законне

17.06.2011, 13:35
Пшонка - Януковичу: Рішення слідчого щодо Тимошенко - законне - Фото
957f6a02c51a52b3f6b1b711b39f87c0.jpg

Пшонка - Януковичу: Рішення слідчого щодо Тимошенко - законне

Рішення слідчого і прокурора-наглядача про обмеження пересування Юлії Тимошенко є цілком законним. Про це заявив генеральний прокурор України Віктор Пшонка, коментуючи хід кримінальної справи.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі ГПУ, Пшонка повідомив, що сьогодні було завершено і передано до суду кримінальну справу з обвинувачення Тимошенко у перевищенні службових повноважень і прийнятті одностайного рішення при укладенні газових угод.

"Хочу повідомити, що пані Тимошенко продовжує затягувати процес ознайомлення з матеріалами ще однієї кримінальної справи. Кінцевий термін ознайомлення з матеріалами справи визначений судом - 25 червня", - заявив Пшонка.

Крім того, за його словами, Генпрокуратура "з великою повагою належить до міжнародних і громадських організацій, які спостерігають за ходом розслідування цієї справи".

"Я також розумію позицію президента України, який виступає за зняття будь-яких процесуальних обмежень пересування пані Тимошенко та інших обвинувачених", - додав Пшонка.

Однак, за його словами, рішення слідчого і прокурора-наглядача про обмеження пересування Тимошенко є цілком законним і зумовлене саме систематичним порушенням з її боку процесуальних норм.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що кримінальна справа проти Тимошенко щодо газових контрактів передана до Печерського суду Києва.

Генпрокуратура порушила проти Тимошенко кримінальну справу за газовими контрактами у квітні. Як зазначили у ГПУ, справа порушена за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових контрактів.

За оцінками прем'єр-міністра Миколи Азарова, екс-прем'єр Тимошенко у 2009 році підписала кабальний газовий контракт із Росією в обмін на списання боргів у $450 млн. з корпорації "Єдині енергетичні системи України".

Сергій Власенко: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини