RU

Пшонка взяв під свою відповідальність "справу Чорновола"

07.04.2011, 17:55
Пшонка взяв під свою відповідальність
c5d5c0be94332e52b23cc68fdf25c2a8.jpg

Пшонка взяв під свою відповідальність "справу Чорновола"

Справу про загибель лідера Народного Руху України В’ячеслава Чорновола будуть розслідувати у Генеральній прокуратурі України. Про це повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції народний депутат Тарас Чорновіл.


Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Т.Чорновіл, коментуючи передачу кримінальної справи про загибель свого батька на дорозслідування у Міністерство внутрішніх справ, зазначив, що це було зроблено для того, щоб у результаті справа була закрита. "Справу передали у МВС не 22 березня, як повідомлялося, а ще минулого року. Просто більшість керівників силових структур про це навіть не знали, що є підтвердженням того, що справу потихеньку вели до закриття", - сказав він.


На думку Т.Чорновола, дії, які проводилися МВС у межах дорозслідування, також свідчили про те, що справу збираються закрити, і для цього шукаються будь-які підстави.


Нардеп наголосив, що кримінальна справа такого характеру може розслідувати виключно Генпрокуратура. Він повідомив, що вже двічі зустрічався з цього приводу з Генпрокурором Віктором Пшонкою. "Я побачив персональну, не можу сказати, що є політична зацікавленість і політична воля у розслідуванні цієї справи, але я побачив нормальну людську зацікавленість і бажання Генпрокурора провести всі слідчі дії на належному рівні", - розповів Т.Чорновіл.


Він додав, що під час зустрічі з В.Пшонкою було обумовлено, що справу буде розслідувати ГПУ. "Як запевнив мене Генпрокурор, справа повертається до Генпрокуратура і буде розслідуватися там. Я бачу, що воля для розслідування є, оскільки якщо справу збиралися б закривати і спустити її на гальми, то, очевидно, Генпрокурор не брав би за це відповідальність. Справу просто залишили б у міліції", - вважає він.


На думку Т.Чорновола, для того щоб розслідувати цю справу недостатньо тільки проведення експертиз, потрібні допити. "У мене з'явиться певна надія, що справа буде завершена тоді, коли я побачу, що вона розслідується такими ж методами, як розслідується зараз справа Гонгадзе. Допит цілого ряду знакових осіб того часу, встановлення ситуації того періоду, встановлення всіх зв'язків - хто міг дати такі вказівки, хто прийняв до виконання - ось, що має бути основною роботою слідчих", - зазначив він.

Тарас Чорновіл: біографія та добірка новин>>>
В’ячеслав Чорновіл: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини