RU

Пшонка: Украв гроші - поверни їх державі

24.12.2010, 11:30
Пшонка: Украв гроші - поверни їх державі - Фото
e565740b7135481b74f3753b58c2ee64.jpg

Пшонка: Украв гроші - поверни їх державі

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка визначив першочергові проблеми, які повинні стати основними пріоритетами у діяльності органів прокуратури у 2011 році. Головне з них - недопущення корупційних правопорушень. Про це йшлося під час розширеного засідання колегії ГПУ за результатами роботи органів прокуратури за 2010 рік.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Пшонка зазначив, що серед всіх глобальних і першочергових проблем, на яких має бути зосереджено увагу органів прокуратури, головним питанням має бути протидія корупції. "Передусім це означає боротьбу з хабарництвом, розкраденням і привласненням державних коштів, зі зловживанням владою і перевищенням службових повноважень", - додав він.

За словами Генпрокурора, у карному правовому полі пріоритетом має стати затвердження принципу неминучості покарання: "Вкрав гроші - поверни їх державі і народу, а сам неси відповідальність відповідно до вимог суворого закону. Закон має бути і буде один для всіх - і для членів уряду, і для народних депутатів, і для прокурорів і суддів", - заявив він.

Також В.Пшонка наголосив, що уваги потребує і захист інтересів держави від неправомірного посягання в бюджетній сфері, зокрема при закупівлі товарів, робіт і послуг за державні гроші. "Необхідно дати рішучу відсіч всім, хто будь-яким способом і під будь-яким приводом посягає на державну скарбницю, а також зосередити зусилля на захисті інтересів держави і громадян у сфері використання земельних ресурсів, - зазначив Генпрокурор.

В.Пшонка вважає, що захист прав громадян на оплату праці, соціальне і пенсійне забезпечення, а також соціальний і правовий захист військовослужбовців також вимагає вживання додаткових заходів. "Органи прокуратури повинні зробити все, що від них залежить, щоб кожний громадянин нашої держави відчував себе захищеним і отримував гідну і своєчасну винагороду за свою роботу", - наголосив він.

Віктор Пшонка: біографія та добірка новин>>>

Наталія ТАРАСОВСЬКА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини