RU

Пшонка турбувався проблемами бюджетних ЗМІ

22.02.2011, 14:55
Пшонка турбувався проблемами бюджетних ЗМІ - Фото
efa1d4a2942317c4da315fe3ffc21a58.jpg

Пшонка турбувався проблемами бюджетних ЗМІ

Керівництво Генпрокуратури збирається навести порядок у сфері ЗМІ у всіх областях країни. Про це сказано в повідомленні прес-служби Генпрокуратури, яке є у ЛІГАБізнесІнформ.

"Останнім часом у суспільстві широкий резонанс дістали заяви представників засобів масової інформації щодо перешкоджання їхній професійній діяльності і порушення свободи слова в Україні. Стурбованість з цього приводу висловили представники іноземних держав і міжнародних організацій", - наголошено у повідомленні.

"Недавно у Генеральну прокуратуру України надійшло звернення глави Національного союзу журналістів країни І. Лубченка, який висловив стурбованість ситуацією, що склалася щодо фінансового і матеріального забезпечення діяльності деяким державним і комунальним ЗМІ", - зазначили у ГПУ.

Оскільки правозахисна діяльність органів прокуратури з захисту прав представників ЗМІ, пов'язаних з виконанням ними професійних обов'язків, потребує посилення, додали у ГПУ, керівництво Генпрокуратури зобов'язало прокурорів АР Крим, областей, Києва і Севастополя, військових прокурорів регіонів і Військово-Морські Сили України активізувати правозахисну діяльність органів прокуратури у цій сфері.

Зокрема, вказано звернути особливу увагу на виконання органами влади і органами місцевого самоврядування ст. 6 Закону України "Про державну підтримку ЗМІ і соціальний захист журналістів" щодо належного бюджетного фінансування ЗМІ.

ГПУ також доручило перевірити, чи дотримується в областях законодавство у сфері освітлення ЗМІ діяльності органів влади, а також перевірити, як виділяються гроші на освітлення цієї діяльності, як укладаються із ЗМІ відповідні угоди тощо.

"Про найбільш істотні порушення, вживання заходів щодо їхнього усунення зі згаданих вище питань невідкладно повідомляти керівництву Генеральної прокуратури України", - додали у ГПУ.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини