RU

Пшонка сумнівається в автентичності крові Ющенка?

19.11.2010, 15:15
Пшонка сумнівається в автентичності крові Ющенка? - Фото
35e61faab4323e20fe0a5bf82c2281ec.jpg

Пшонка сумнівається в автентичності крові Ющенка?
Генеральний прокурор України Віктор Пшонка (на фото) заявив, що у слідства з'явилися деякі сумніви у справі про отруєння Віктора Ющенка. Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Факти".

Так, В.Пшонка, відповідаючи на питання, що у ГПУ чекають від повторної експертизи крові В.Ющенка, враховуючи, що після отруєння пройшло вже шість років, а диоксин, як-то кажуть, відкладається у жирових тканинах, сказав: "Не будемо коментувати такий вузький нюанс. Але якби Віктор Андрійович здав кров і її піддали експертизі, то слідству стало б ясно багато що з того, що сьогодні ставиться під сумнів... Є які-небудь суперечності... Розумієте, є методика збору крові, і слідству сьогодні важливо уточнити, чи була вона додержана, чи могли вплинути на процедуру сторонні обставини".

До того ж В.Пшонка зазначив, що він не говорив би категорично, що кров не належала В.Ющенку. "Але, на моє переконання, з урахуванням того, як докладала про цю кримінальну справу слідчо-оперативна група, якою курирує мій перший заступник Ренат Кузьмін, повторна здача крові колишнім президентом та її дослідження - в інтересах потерпілого", - наголосив Генпрокурор.

Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор В.Пшонка заявив, що щодо отруєння В.Ющенка у слідства виникли серйозні питання у частини об'єктивності тих аналізів, які проводилися за кордоном. "Необхідно взяти у Віктора Андрійовича знову кров для проведення повторного аналізу, більш ретельного", - зазначив він.

До того ж адвокат третього Президента Ганна Вронська заявила, що В.Ющенко готовий знову здати кров для слідства під час розслідування його отруєння у 2004 році. "Але тут є певна юридична тонкість: ГПУ наполягає на проведенні повторної експертизи. Це означає, що будуть досліджуватися питання, поставлені перед слідством і експертами п'ять років тому, але експертизу вже будуть проводити нові експерти. І незрозуміло, як старі питання будуть узгоджуватися з новими зразками крові. Адже пройшов час, рівень диоксина в крові змінився", - зазначила адвокат.

Віктор Пшонка: біографія та добірка новин>>>
Віктор Ющенка: біографія та добірка новин>>>

Отруєння Віктора Ющенка: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини