RU

Пшонка про долю Луценка: Крапку в справі поставить суд

13.01.2011, 12:04
Пшонка про долю Луценка: Крапку в справі поставить суд - Фото
f3617e068ec2a7b1748da1363c4c4b7e.jpg

Пшонка про долю Луценка: Крапку в справі поставить суд

Кримінальні справи відносно колишніх чиновників - не політичні репресії, а боротьба з корупцією. Остаточне рішення у справі, порушеній стосовно екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, ухвалить суд. Про це заявив Генеральний прокурор України Віктор Пшонка (на фото) під час прес-конференції в Закарпатській області.

"З моїм приходом на посаду Генерального прокурора я поставив завдання посилити прокурорський нагляд в боротьбі з корупцією. На півшляху ніхто не буде зупинятися. Тим більше, що таке завдання перед правоохоронними органами поставив Президент України", - наголосив В.Пшонка.

Генпрокурор зазначив, що виконає поставлені Президентом завдання по боротьбі з корупцією. При цьому він заявив, що не бачить ніякої політики в кримінальних справах проти чиновників. Він нагадав, що кримінальні справи, порушені останнім часом, стосуються так само і чиновників в уряді Прем'єр-міністра України Миколи Азарова.

"Всі рівні перед законом. По закону будемо підходити до кожного суб'єкта, хто скоїв злочин", - запевнив В.Пшонка.

Відповідаючи на питання про стан розслідування кримінальних справ, порушених відносно екс-міністра внутрішніх справ Ю.Луценка, Генпрокурор відповів: "Вся вичерпна інформація вже є на сайті прокуратури, а остаточну крапку в цій справі поставить суд".

Віктор Пшонка: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини