RU

Пшонка дав команду випускати із СІЗО чиновників Тимошенко

22.03.2011, 14:25
Пшонка дав команду випускати із СІЗО чиновників Тимошенко - Фото
5faac9e6b68d4e636410f840bd9063ed.jpg

Пшонка дав команду випускати із СІЗО чиновників Тимошенко

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка доручив переглянути утримання під вартою ряду чиновників, щодо яких порушені кримінальні справи. Про це повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції перший заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін.


Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Р.Кузьмін зазначив, що Генпрокурор провів нараду, на якій йшлося про законність і умови утримання у СІЗО заарештованих осіб з кримінальних справ, що є у провадженні ГПУ, зокрема, йдеться про кримінальні справи проти Юрія Луценка і Георгія Філіпчука.

За словами Р.Кузьміна, В.Пшонка дав доручення провести відповідні перевірки в областях і оцінити законність і доцільність утримання людей під вартою. "Я звертаю увагу, що багато чиновників були затримані і заарештовані за мотивованими постановами суду з метою перешкодження можливості негативно вплинути на слідство. Прийняти рішення сьогодні у справах, які закінчені, переглянути необхідність утримання під вартою і звільнити з-під варти осіб, які закінчили знайомитися з матеріалами кримінальних справ", - додав він.


За його словами, таке рішення було прийнято щодо Євгена Корнійчука, і він був звільнений. "Таке ж рішення буде прийнято щодо Філіпчука, який ознайомився з матеріалами справи і буде прийнято рішення про його звільнення. Таке рішення буде прийнято щодо інших заарештованих, які ознайомилися з матеріалами справи, і необхідність їхнього утримання під вартою відпала", - сказав він.


"Звертаю увагу, що обвинувачення слідчих у незаконних арештах і у жорстокому поводженні з заарештованими, м'яко кажучи, викликає скептичну усмішку", - додав Р.Кузьмін.


На питання, чи буде переглянуто утримання під вартою екс-міністра внутрішніх справ Ю.Луценка, Р.Кузьмін зазначив: "Юрій Луценко з матеріалами справи досі не ознайомився".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини