RU

Пшонка - Азарову: Будете красти - будете сидіти

24.12.2010, 14:50
Пшонка - Азарову: Будете красти - будете сидіти - Фото
1bd8a8ecbb3aef4baac68a75cf5879bd.jpg

Пшонка - Азарову: Будете красти - будете сидіти

Усі гроші, які незаконно були вивезені з України, будуть повернені до державного бюджету. Про це заявив Генеральний прокурор України Віктор Пшонка (на фото) сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, В.Пшонка зазначив: "Усі рівні перед законом, які б вони посади ні займали. Хочу звернутися до сьогоднішнього уряду, до нинішніх міністрів. Якщо вони будуть так само легковажно ставитися до скарбниці держави, будуть і міністрів, замміністрів, посадових осіб допитувати ті ж слідчі у тих же кабінетах, і будуть сидіти у тих же СІЗО, в яких сьогодні сидять посадові особи минулого уряду. Буде захищатися кожна копійка держави", - запевнив він.

"Усі гроші, які були вивезені з України, відібрані у держави, будуть повернені до бюджету. З легкістю вони забирали. Хоч і важко, але ми їх знайдемо. Щодо кожного будуть позови, і всі будуть відповідати", - наголосив В.Пшонка.

За словами Генпрокурора, у розслідуванні будь-яких кримінальних справ прокуратура не звертатиме уваги на те, яку владу представляють фігуранти, колишню чи нинішню.

Віктор Пшонка: біографія та добірка новин>>>

Наталія ТАРАСОВСЬКА


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини