RU

ПРП призупинила об'єднання з партією Батьківщина

21.10.2013, 11:09
ПРП призупинила об'єднання з партією Батьківщина - Фото
Сергій Соболєв
Партія  Реформи і порядок к (ПРП ) призупинила об'єднання з партією Батьківщина. Політична сила на вчорашньому з'їзді обрала своїм головою Михайла Косіва і планує взяти участь у президентських виборах 2015 року. Про це пише газета Комерсант-Україна у статті Такий тепер порядок.

У ПРП пообіцяли об'єднатися з партією Батьківщина напередодні парламентських виборів у 2012 році. Пройшовши до Верховної ради за списками Батьківщини, колишнє керівництво ПРП оголосило про завершення першого етапу об'єднання. Колишній лідер ПРП, а нині заступник голови партії Батьківщина Сергій Соболєв повідомив, що 16 обласних організацій ПРП зараз "завершують об'єднання" з Батьківщиною.

У той же час колишній заступник глави ПРП, народний депутат Володимир Бондаренко (Батьківщина) допустив, що ліквідація партії буде припинена до президентських виборів 2015 року. "Ми вважаємо, що ПРП буде існувати в такому варіанті до проведення президентських виборів, тоді ми зможемо висувати в окружні комісії своїх кандидатів, щоб взяти участь у виборах і допомогти Батьківщині перемогти", - заявив він.

Досьє на партію Реформи і порядок
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини