RU

Проведення саміту Україна-ЄС залежить від виборів, - посол ЄС

16.10.2012, 14:18
Проведення саміту Україна-ЄС залежить від виборів, - посол ЄС - Фото
2960e2d54ec67052f3d1c45a3f7fa6e6.jpg
Остаточного рішення, чи буде в цьому році проведений саміт Україна-ЄС ще немає. Про це сказав сьогодні журналістам на прес-конференції посол Євросоюзу в Україні Ян Томбінський

Томбінський зазначив, що сьогодні рано говорити про точну дату проведення саміту Україна-ЄС, оскільки вся увага зараз зосереджена на майбутніх виборах в Україні. "Потрібно почекати до того часу, як вибори пройдуть і буде дана оцінка цим виборам. Також з боку ЄС були визначені різні елементи, які також повинні бути дотримані для проведення українсько-європейського саміту. Це належне проведення виборів в Україні, це те, яким чином Україна вирішить те, що в Євросоюзі називається політично мотивованими справами щодо колишніх членів уряду, а також це продовження зусиль для реформування судової системи", - сказав він.

Посол підкреслив, що до кінця року залишилося не так багато часу. "Я, можливо, вас розчарую тим, що скажу, що Україна - не єдине питання на радарних екранах ЄС, особливо в контексті нинішньої економічної кризи. Але я дуже сподіваюся, що рішення про проведення Саміту Україна - ЄС буде ухвалено дуже скоро. Якщо з боку України будуть дуже позитивні сигнали - то в Європейському Союзі буде дуже багато політичної волі, щоб якнайшвидше провести цей саміт ", - сказав він.

"Ще не прийнято остаточного рішення ні щодо не проведення саміту ні щодо його проведення", - підкреслив Томбінський.

Вибори-2012: досьє партій
Вибори-2012: всі новини й аналітика

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини