RU

Провал асоціації з ЄС вдарить по Україні, - Кучма і Кравчук

05.11.2013, 15:46
Провал асоціації з ЄС вдарить по Україні, - Кучма і Кравчук - Фото
Леонід Кравчук і Леонід Кучма (фото - day.kiev.ua)
Велика частина українців виступає за євроінтеграцію країни, тому непідписання угоди про асоціацію може призвести до розколу України. Таку думку висловив перший президент України Леонід Кравчук.

"Я не маю на увазі поділ країни колючим дротом, як це вже робить Росія (щодо України - ред.), але непідписання угоди призведе до того, що розкол країни стане фактичним", - цитує Кравчука УНІАН.

Політик вважає, що нинішня владна команда зробила дуже багато для євроінтеграції України, але в той же час її представники "не можуть, не хочуть зробити останній крок, на шляху якого стоїть одна Тимошенко".

У свою чергу другий президент України Леонід Кучма додав, що "за все потрібно платити. Потрібно платити за те, що ми не підписуємо угоду з Митним союзом, і наслідки ми вже відчуваємо".

"І я не знаю, яку ціну ми будемо платити, якщо не підпишемо угоду з Європою у Вільнюсі. Ви прекрасно розумієте, ким у цьому випадку ми стаємо для Європи. Якщо на переговорний процес ми витратили багато років, і після кожної місії Кокса-Кваснєвського з'являлася реальна надія, то сьогодні ця надія згасає, і потрібно давати собі звіт, що буде з нами завтра...", - зазначив Кучма.

Нагадаємо, Партія регіонів відмовляється підтримувати один із законопроектів щодо звільнення Тимошенко, який запропонувала опозиція.

У Євросоюзі чекати вирішення питання Тимошенко втомилися. Раніше глава МЗС Швеції Карл Більдт зазначив, що часу для вирішення питання екс-прем'єра залишається не так багато, і крайній термін - 18 листопада. "У нас вже немає часу на блеф", - підкреслив він. Відповідаючи на запитання  наскільки надійним є план вирішення питання Тимошенко, Більдт сказав, що вже багато чув про плани - пора показати результати.

Досьє на Леоніда Кравчука

Досьє на Леоніда Кучму

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини