RU

Провал ідей Майдану Ющенко поклав на Тимошенко

07.09.2009, 15:23

Проблеми в Україні почалися після "помаранчевої революції", коли український уряд очолила Юлія Тимошенко. Про це Президент України Віктор Ющенко заявив в інтерв'ю німецькому виданню "Der Spiegel", коментуючи репліку журналістів про те, яким є велике розчарування багатьох українців від його президентського правління (повний текст інтерв'ю розміщений на офіційному сайті Президента).

"Проблеми почалися після "помаранчевої революції". Ми створили уряд, і тоді виникли перші розбіжності. Ми сперечалися, яку політику, власне, ми хочемо провести. Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко зупинила ринкові реформи і вдалася до адміністративних втручань: вона обмежила експорт зерна і масла, пояснюючи це прагненням подолати інфляцію, масивним імпортом м'яса вона зруйнувала в минулому році існування десятків тисяч малих фермерських господарств, поголів'я худоби драматично впало. На місце ринкової конкуренції прийшов популізм і корупція", - наголосив В.Ющенко.

За його словами, Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко не може провести через український парламент ні Бюджет, ні закон, тому що "просто немає загальної політичної концепції". "Демократичні цінності, до яких ми прагнули під час "помаранчевої революції", забуті. Політика популістів робить країну недієздатною, навіть якщо зараз їм багато хто аплодує. Утриматися при владі стало самоціллю. Будь-якою ціною: шляхом зради, таємних домовленостей, шляхом путчів", - вказав глава української держави.

Відповідаючи на питання, чи буде він балотуватися на виборах Президента, В.Ющенко сказав: "Безумовно. Мої показники в опитуваннях знову йдуть вгору. Лист Медведєва, напевно, ще більше посилив цю тенденцію". У відповідь на репліку "Der Spiegel" про те, що у Ю.Тимошенко підтримка до 30%, у той час як його особистий рейтинг щонайбільше знаходиться між 6% і 8%, він заявив: "Ось тільки не треба таких цифр".

Віктор Ющенко: біографія і добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини