RU

Проти адвоката Федура порушено справу: документ

02.04.2015, 16:35
Проти адвоката Федура порушено справу: документ - Фото
f6ca7ab10b24c623d696a1dfdccd2404.jpg
У відношенні адвоката Андрія Федура відкрито кримінальне провадження за підозрою в погрозах насильством щодо працівника правоохоронного органу (ч.1 ст.345 Кримінального кодексу України). Прокуратура просить суд обрати йому запобіжний захід у вигляді застави, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Як випливає з матеріалів справи, Федур підозрюється у впливі в будь-якій формі на працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків (ч.1 ст.343 КК).

У коментарі
ЛІГАБізнесІнформ. Андрій Федур зазначив, що в повному обсязі не розуміє суті відкритого проти нього кримінального провадження і не отримав повідомлення про підозру у встановленому законом порядку.

"Той, хто вимагав обрати мені запобіжний захід (заступник генпрокурора Гузир, - ред.) не прийшов до суду. Я його взагалі не бачив. Я не підозрюваний, мені не було повідомлено про підозру у встановленому законом порядку... Сьогодні суд оголосив перерву у зв'язку з тим, що компетентна особа з відповідними повноваженнями для участі в процесі не прийшла", - сказав Федур.

Відкриття кримінального провадження Федур пов'язує зі своєю адвокатською діяльністю. "Нібито я втрутився в якесь особисте життя якогось прокурора. Нібито були якісь погрози. Чесно кажучи, в документі, який називається повідомленням про підозру, взагалі не зазначено, в чому причина... Там вказана стаття кваліфікації, але не вказано, що я зробив. У мене є припущення. Напевно, я надзвичайно сильно заважаю цьому сьогодні першому заступнику генерального прокурора України займатися, мабуть перерозподілом власності. Це моє припущення. Це пов'язано з тими справами, які я веду", - зазначив він.

За словами Федура, зараз він веде справу щодо захисту екс-першого заступника генпрокрора Рената Кузьміна та слідчого Генпрокуратури Сергія Войченка.

Обранням запобіжного заходу займається Печерський районний суд Києва. Сьогодні суд оголосив перерву до 3 квітня.

Натисніть для збільшення

Проти адвоката Федура порушено справу: документ
  
Проти адвоката Федура порушено справу: документ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини