RU

Проти Тимошенко порушено кримінальну справу за газовими контрактами 2009 року

11.04.2011, 15:05
Проти Тимошенко порушено кримінальну справу за газовими контрактами 2009 року - Фото
1635d9495e2be8de3f49a22429dd0cf2.jpg

Проти Тимошенко порушено кримінальну справу за газовими контрактами 2009 року

Генпрокуратура України порушила щодо Юлії Тимошенко (на фото) ще одну кримінальну справу, цього разу - за газовими контрактами 2009 року. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив перший заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Р.Кузьмін уточнив: "Сьогодні слідчим з особливо важливих справ Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу щодо екс-прем'єр-міністра України Тимошенко Юлії Володимирівни за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових контрактів у 2009 році".

Р.Кузьмін зазначив, що збиток, завданий діями Ю.Тимошенко, оцінюється експертною групою у сумі, що перевищує 1,5 млрд. грн.

"Справа прийнята у провадження слідчим підрозділом центрального апарату Генеральної прокуратури, організована і створена слідча група, куди включені працівники МВС і СБУ, керівництво групи покладено на слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України", - сказав він.

Р.Кузьмін повідомив, що кримінальна справа порушена за матеріалами, наданими минулого тижня Службою безпеки України.

На питання про те, чи може щодо Ю.Тимошенко бути вибраний запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, Р.Кузьмін відповів: "Питання обрання запобіжного заходу вирішує слідчий з урахуванням наданих йому законом повноважень. Якщо слідчий вважає необхідним звертатися до суду для обрання запобіжного заходу, він це зробить".

Ренат Кузьмін: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини