RU

Проти Мельниченка відновили кримінальну справу

23.06.2011, 10:01
Проти Мельниченка відновили кримінальну справу - Фото
88abdf77919550e206a4e92870fdf66c.jpg

Проти Мельниченка відновили кримінальну справу

Печерський суд Києва оприлюднив рішення, яким задовольнив скаргу, подану адвокатами другого президента України Леоніда Кучми на постанову колишнього генпрокурора Святослава Піскуна від 1 березня 2005 року про закриття кримінальної справи проти колишнього майора Управління держохорони Миколи Мельниченка (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя у справі Родіон Кірєєв відзначив, що суд прийшов до висновку, що кримінальна справа була закрита без проведення повного і всебічного вивчення матеріалів справи. Зокрема він вказав, що в ході досудового слідства не був допитаний сам Мельниченко.

Також суддя вказав, що, закриваючи кримінальну справу, генпрокурор мотивував це тим, що Мельниченко діяв в умовах крайньої необхідності. У той же час суд прийшов до висновку, що ця крайня необхідність генпрокуратурою не була вмотивованою, а висновки щодо того, що Мельниченко знаходився в умовах крайньої необхідності, передчасні.

Таким чином, на думку суду, закриття справи проти Мельниченка не відповідало вимогам українського законодавства. Своїм рішенням суд скасував постанову про закриття справи, а також постановив направити матеріали справи в Генеральну прокуратуру для відновлення досудового слідства.

Нагадаємо, Мельниченко підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.328 ("Розголошення державної таємниці"), ч.1 ст.358 ("Підробка документів"), ч.3. ст.365 ("Перевищення влади або службових повноважень") Кримінального кодексу Україні.

Микола Мельниченко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини