RU

Проти Гриценка порушена ще одна справа

28.01.2011, 13:25
Проти Гриценка порушена ще одна справа - Фото
84c779c0bb534f36a69cfeec313686ee.jpg

Щодо екс-спікера і депутата кримського парламенту Анатолія Гриценка, арешт якого вчора санкціонував Центральний районний суд Сімферополя, порушена ще одна кримінальна справа - з оренди апартаментів санаторію "Росія".

Як повідомляє відділ зв'язків із ЗМІ Генеральної прокуратури України, кримінальна справа порушена за ч.3 ст. 365 Кримінального кодексу України. А.Гриценку інкримінують перевищення службових повноважень при розпорядженні майном республіканського санаторію "Росія". Встановлено, що чиновник прийняв рішення про передачу будівлі котеджу апартаментів в оренду без винесення питання на розгляд кримського парламенту.

До того ж орендна ставка, за даними прокуратури, була явно занижена, внаслідок чого державі завдано збиток майже на 200 тис. грн.

Слідство у справі доручено слідчому відділу прокуратури АР Крим.

За даними кримського "Центру журналістських розслідувань", 5 грудня 2006 року підприємство СКК "Росія" уклала договір оренди будівлі котеджу апартаментів з товариством з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія профспілки працівників МВС", ніби створеним у Криму під час керівництва главкому МВС Анатолія Могильова так званою "Профспілкою атестованих працівників МВС".

За договором, орендна плата за котедж становила 23 тис. грн. у місяць. У 2006 році орендна ставка становила 10% від оцінки об'єкта. У 2007 на півроку вона збільшувалася до 15%. З 20 лютого 2008 року вона знизилася всього до 3% (8 тис. 626 грн. 3 коп.). Відповідну постанову, за даними журналістського розслідування, прийняла Верховна Рада Криму під головуванням Анатолія Гриценка.

Нагадаємо, вчора Центральний районний суд Сімферополя постановив заарештувати А.Гриценка на два місяці. Того ж дня йому було пред'явлено обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 статті 365 КК (перевищення влади або службових повноважень). За даними прокуратури, йдеться про незаконне вилучення земель військового радгоспу "Азовський". Слідство вважає, що А.Гриценко, будучи главою Ленінської райдержадміністрації, здійснив дії, спрямовані на незаконне відчуження земель площею 4,8 тис. га.

А.Гриценко очолював Ленінську райдержадміністрацію у 2001-2005 рр. З вересня 2005 по травень 2006 рр. він був першим заступником голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, у 1997-1998 і в 2006-2010 рр. - голова Верховної Ради Криму. Очолює Ленінську районну організацію Партії регіонів.

Анатолій Гриценко: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини