RU

Протестуючі вирішили створити партію

01.12.2010, 09:35
Протестуючі вирішили створити партію - Фото
76663d379f1d86e1170ebfd2fbc18a2f.jpg

Протестуючі вирішили створити партію
Учасники акції протесту проти Податкового кодексу організували оргкомітет зі створення політичної партії "Громадянський рух України". Про це заявив координатор оргкомітету Павло Нусс.

За інформацією УНІАН, активіст повідомив, що з ініціативи підприємців, активних учасників мітингів протесту з Києва, Чернігівської області, Миколаєва, Харкова, Херсона та інших областей України створено комітет з організації політичної сили, яка збирається боротися за права малого підприємництва і відстоювати інтереси середнього класу.

За його словами, оргкомітет запрошує лідерів підприємницького руху протесту з усіх регіонів України, представників громадських організацій, які ще вагаються щодо плану подальших дій, залучитися до роботи оргкомітету.

"Головним завданням політичної партії "Громадянський рух України" оргкомітет вважає створення розгалуженої партійної структури на місцях і залучення у ряди партії якомога більше людей з активною громадянською позицією. Створення партійної структури проходитиме за принципом самоорганізації. Партія, відповідно до проекту статуту, захищатиме інтереси своїх членів", - сказав П.Нусс.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович застосував право вето до Податкового кодексу і вимагав, щоб робоча група у найкоротший термін створила документ, який сприяв би модернізації економіки, виведенню її з тіні, створенню прозорого механізму бюджетних ресурсів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини